& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Krásnostudenecká 1525/30 (přechodně od 02/2021). Domov pro osoby se zdravotním postižením umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Posezení s živou hudbou v Klubu seniorů Zlatý podzim - zrušeno

Vytvořeno: čtvrtek 18. listopad 2021 19:23

Vážení návštěvníci Klubu seniorů Zlatý podzim,
je nám to nesmírně líto, ale vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci do konce roku 2021 rušíme posezení s živou hudbou (v pátek 26.11. a 10.12.) Věříme a doufáme, že po Novém roce bude vše klidnější a budeme Vás moci opět přivítat na této oblíbené akci. Děkujeme za pochopení a přejeme všem hlavně hodně zdraví.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi