& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP se sídlem v ulici Krásnostudenecká 1525/30 (přechodně od 02/2021). Domov pro osoby se zdravotním postižením umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Kosmetické studio Mimóza podporuje Denní stacionář Domino

Vytvořeno: středa 13. březen 2024 14:17

DS 11

Denní stacionář je sociální služba určená osobám od 12 let s poruchou autistického spektra, případně s dalším přidruženým postižením, které potřebují zejména podporu nebo přiměřenou péči a jsou z Ústeckého kraje. Umožňuje klientům trávit čas aktivním způsobem dle jejich individuálních potřeb. Klienti mají možnost trávit v zařízení svůj čas v době, kdy se jim jejich blízcí nemohou věnovat, a náplní jejich času jsou převážně činnosti podporující jejich samostatnost a soběstačnost.
K aktivizačním činnostem patří i různé manuální činnosti, například výtvarné činnosti, výroba dekorací.
Velmi si vážíme příležitosti, kterou našemu stacionáři nabídlo Studio Mimóza.
Paní Žáková nám poskytla možnost vystavit ve své provozovně výrobky našich klientů, které si zde mohou návštěvníci v rámci veřejné sbírky pořídit.
Kosmetické studio Mimóza najdete v Děčíně IV v Tržní ulici, bližší podrobnosti zde: https://kosmeticke-studio-mimoza.webnode.cz/.
Děkujeme Vám za Vaši podporu.

Denní stacionář Domino

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi