& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP se sídlem v ulici Krásnostudenecká 1525/30 (přechodně od 02/2021). Domov pro osoby se zdravotním postižením umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Základní umělecká škola Děčín potěšila seniory ve Zlatém podzimu

Vytvořeno: pondělí 11. březen 2024 14:41

IMG 9241

Nejen u příležitosti Mezinárodního dne žen přišli návštěvníkům Klubu seniorů Zlatý podzim ve středu 6.3.2024 zahrát na své hudební nástroje žáci Základní umělecké školy Děčín pod vedením Miloše Rejmana. Poslechli jsme si několik skladeb klasické hudby, ale i swingové a jazzové melodie, které na saxofony, klarinet a klávesy zněly nádherně. Byla to velmi příjemná oslava MDŽ a my se těšíme, že mezi nás mladí hudebníci opět zavítají.

Petra Kostřánková, Květa Sobíšková, Klub seniorů Zlatý podzim

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi