& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP Boletice se sídlem v ulici Krásnostudenecká 1525/30 (přechodně od 02/2021). Domov pro osoby se zdravotním postižením umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Dárečky pro seniory od dětí z MŠ Boletice (Májová ul.)

Vytvořeno: úterý 4. říjen 2022 11:37

20221003 111953

První den v měsíci říjnu slavíme již po několik let Mezinárodní den seniorů. Při této příležitosti nám dvě zástupkyně Mateřské školy Boletice z Májové ulice přivezly pozdravy od dětí v podobě ručně vyrobených dárečků pro naše seniory právě k tomuto dni.
Senioři se tak mohli potěšit krásným přáníčkem, papírovou květinou, andílkem, do společenské místnosti jsme umístili speciální přáníčka s podzimní tématikou, která obsahovala i milé verše. Zároveň jsme se i předběžně domluvili na budoucí spolupráci.
Všem dětem (učitelkám, vychovatelkám) za jejich dárečky senioři posílají moc veliké díky a pozdravení a budou se těšit na osobní setkání při nějakém hezkém vystoupení v našem Domově.

Služba byla podpořena Ústeckým krajem.

Bc. Dita Hornová, DiS., vedoucí oddělení sociálně-terapeutického – Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem (Kamenická ul.)

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi