& iPage Coupon
  • Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
  • Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
  • PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
  • DOZP Boletice se sídlem v ulici Spojenců 214 Děčín XXXII. Domov pro osoby se zdravotním postižením Boletice umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
  • Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
  • Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Velikonoční výstava se opět vydařila

Vytvořeno: úterý 11. duben 2017 11:10

upraveny DS velikonocni vystava kol

Za účasti primárky města Marie Blažkové byla v pátek 7. dubna zahájena tradiční velikonoční výstava v Domově pro seniory na Kamenické ulici (CSS Děčín).

Klienti spolu s našimi zaměstnanci připravili pro návštěvníky opět spoustu krásných dekorací, které mohou pomoci doladit sváteční atmosféru v bytě. „I letošní velikonoční výstavu považuji za vydařenou. Rád bych poděkoval všem, kteří si na ni našli cestu, a v rámci veřejné sbírky přispěli klientům na další rozvoj jejich volnočasových aktivit,“ uvedl vedoucí střediska Jiří Hatlapatka. „Snažíme se každý rok přicházet s inovacemi, ale zařazujeme i stálice našeho repertoáru, proto věřím, že si každý přijde na své,“ doplnila Dita Hornová, vedoucí sociálně-terapeutického oddělení.

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi