& iPage Coupon
 • CSS DĚČÍN
  Potřebujete pomoc, jste v nouzové životní situaci? Nevíte si rady? Jsme profesionální tým zaměstnanců CSS a postaráme se o Vás nebo o Vaše blízké.
 • CSS DĚČÍN
  Azylový dům pro muže a matky s dětmi v Řecké 1216/19 Děčín VI. poskytuje ubytování a sociální poradenství matkám a otcům s nezletilými dětmi, těhotným ženám a mužům bez střechy nad hlavou.
 • CSS DĚČÍN
  PS se sídlem Krásnostudenecká 104a poskytuje služby terénní a ambulantní zaměřené na podporu klienta v domácím prostředí
 • CSS DĚČÍN
  DOZP se sídlem v ulici Krásnostudenecká 1525/30 (přechodně od 02/2021). Domov pro osoby se zdravotním postižením umožňuje dospělým lidem s mentálním postižením žít v bezbariérovém zařízení s malou kapacitou.
 • CSS DĚČÍN
  Děčínské doléčovací centrum – následná péče se sídlem ve Fügnerově 665/18 Děčín I je odborné pobytové a ambulantní zařízení v oblasti drogové problematiky.
 • CSS DĚČÍN
  Domov pro seniory na Kamenické 755/195 v Děčíně II poskytuje pobytové služby osobám, které mají sníženou soběstačnost zejména z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Výlet s Klubem seniorů Zlatý podzim se vydařil

Vytvořeno: středa 26. červen 2024 12:23

8fa07170 cd88 4316 9ae6 1e30d38bde6e

V sobotu 22. 6. 2024 jsme s Klubem seniorů Zlatý podzim navštívili Duchcov. „Valdštejnská prohlídka“ zámku byla díky profesionálnímu podání průvodkyně velice poutavá a poučná. Prošli jsem se také okolo vodní nádrže Barbora, navštívili blízký kostel i jeho vyhlídkovou věž. Výlet jsme zakončili prosluněnou procházkou zámeckým parkem. To vše proložené kávou, dobrým obědem a zmrzlinou dokreslilo skvělý dojem z příjemně stráveného dne.

Petra Kostřánková a Květa Sobíšková

Klub seniorů Zlatý podzim

  logo decin     logo mpsv     logo uk     logo mzcr     logo sz     logo dalsi