Odborné sociální poradenství

Sídlo:         
Fügnerova 665/18, 405 02 Děčín I

Poloha:
Děčínské doléčovací centrum se nachází v centru Děčína I v blízkosti křižovatky ulic 2. Polské armády a Fügnerova. Zařízení je v dosahu MHD. Zastávka autobusových linek č. 201, 202, 204, 207, 208, 209, 212 (zastávka „Myslbekova“) je vzdálena přibližně 300 m od objektu. Při příjezdu vlakem do železniční stanice Děčín východ je možné jít do Děčínského doléčovacího centra i pěšky. V takovém případě se dejte ulicí 17. listopadu směr centrum, až dojdete na křižovatku s ulicí Fügnerova. Zde odbočte doleva a po 100 m se ocitnete před objektem. Chůze trvá asi 7 minut. K areálu se lze dostat i osobním automobilem.

Poslání služby
Posláním odborného sociálního poradenství v Děčínském doléčovacím centru (dále jen DDC) je podpora osob, které jsou závislé nebo mají problém s drogami, alkoholem, Internetem, PC hrami, automaty apod. a rozhodly se jej aktivně řešit. Dále také blízkým závislých a experimentujících osob. Podpora je zaměřena na osvojování si sociálních a psychických dovedností, které přispívají k znovuvytvoření nebo udržení abstinence a na podporu rodinného systému zatíženého závislým chováním.

Cíle

 

Zásady poskytování služeb
Klienti uplatňují svou svobodnou vůli zejména v rámci individuálního plánování, tedy stanovení vlastních cílů a plánů, kde zařízení respektuje individualitu jedince a jeho potřeby.

 

Cílová skupina

 

Okamžitá kapacita služby
1 osoba

Působnost
ČR

 

Jméno Telefon email
Bc. Eva Rathouská
vedoucí úseku,
sociální pracovnice

734 390 746

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bc. Jana Šupková
zástupkyně vedoucí úseku,
sociální pracovnice 

734 390 746

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.